picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

fotografia ślubna Zielona Góra, oferta

fotografia ślubna Zielona Góra, oferta

Chciałbym zlecić fotografię ślubną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym faktycznie niezmiernie dobrze zna. Kogo polecacie?

Kaazz

Posty: 1

 
Kontakt do fotografa ślubnego z Zielonej Góry odnajdziecie na http://jacekpatecki.pl/kontakt i należałoby sobie to sprawdzić i zapisać. Przy okazji możecie sprawdzić sobie, które fotografie wykonuje. Są rzeczywiście ładne, dlatego należałoby wynająć na ślub i wesele kogoś takiego.

CzarnyBlant

Posty: 3

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

Sylwekk

Posty: 7

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

Kitas

Posty: 6

 
Wybór fotografów jest niezmiernie duży. Na nieszczęście nie każdy wie jak wykonywać w pełni doświadczone fotografie. Najlepiej jest to sobie zbadać w portfolio a wówczas wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Lupusx

Posty: 4

 
U nas był fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek niezmiernie dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, lecz wie również jak ustawić młodych, aby ich fotografie były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bowiem przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

pawel253

Posty: 18