picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kto na śląsku robi ładne zdjęcia ślubne?

Kto na śląsku robi ładne zdjęcia ślubne?

Witam, niedługo nasz ślub, poszukujemy zdjęć ślubnej na Śląsku, kogoś nadzwyczajnego, kto nieszablonowo podejdzie do tematu.

szmutzuu

Posty: 9

 
Klasyczna fotografia ślubna to przeżytek, na Śląsku miałem okazję spotkać fantastycznego fotografa, którego dorobek zachwycił mnie do łez. Do takich spraw trzeba mieć według mnie dar boży.

Gosienka54

Posty: 16

 
My też nie szukaliśmy długo fotografii ślubnej na Śląsku. Jest dużo ciekawie fotografujących tę okoliczność. Jak już sobie kogoś upatrzycie, warto od razu dzwonić. Im wcześniej tym lepiej sobie takiego zaklepać i mieć choć jedną sprawę z głowy.

looque66

Posty: 14

 
Nie myślałam, że ta fotografia ślubna na Śląsku ma takie wzięcie. W sumie widać, że jest to bardzo dobry fotograf, dlatego z terminami pewnie będzie krucho. Dziewczyny spieszcie się zanim poznacie swojego faceta

grzes3345

Posty: 15

 
Polecam http://www.patrykwolanski.pl. Już z samej strony można zorientować się, że ten fotograf ślubny kocha to, co robi.

To człowiek z pasją, dzięki któremu możemy po dziś dzień cieszyć się fantastyczną pamiątką.

Xarn

Posty: 30

 
Też polecam Pana Patryka. Zrobił dla nas wszystko, zresztą to bardzo fajny człowiek, a fotograf ślubny musi być właśnie taki. Z nim udało się nam nawet tak bardzo nie stresować.

Morn32

Posty: 22

 
Nasze wesele było generalnie nieszablonowe. Wobec tego i szukaliśmy na tę okazję nieszablonowego fotografa ślubnego. Znaleźliśmy, niemniej jednak nie ulega wątpliwości kiepsko było u niego z terminami. Ktoś polecił nam Pana Patryka Wolańskiego. Ekstra fotograf. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko, co Pan dla nas zrobił.

Vivuser

Posty: 28

 
W przypadku fotografa ślubnego nie chodzi tylko o profesjonalizm. Tu liczy się doświadczenie i iskra boża. Osobiście też będę miała problem. Bo teraz takich usług jest bardzo dużo. Ale dobrze, że można ocenić fotografów dzięki ich stronom. Patrząc wstecz sesje były zwykłe, teraz jest jak z filmu. Pozdrawiam.

345_14

Posty: 8

 
Będziemy kontaktować się z fotografem ślubnym, którego polecacie. Oglądaliśmy stronę i jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak pięknie potrafi uchwycić te ważne dla nas chwile. Dziękujemy.

Yuri20

Posty: 15

 
W naszym wypadku było akurat tak, że fotografię ślubną zamawialiśmy na pół roku wcześniej, mieszkamy na Śląsku i tutaj nie widzimy jakichś strasznych trudności. Ludziska nie panikujcie.

pawel253

Posty: 12