picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Artystyczne fotografie ciążowe

Artystyczne fotografie ciążowe

Fotografa, z doświadczeniem w sesjach niemowlęcych szukam. Potrzebuję kontaktu do osoby, która dobrze się czuje wśród dzieci i ma ciekawe pomysły, bez przejawu sztuczności. Dziękuję za wskazówki.

egan176

Posty: 16

 
Lepiej przejrzyj pełne portfolio przed nawiązaniem współpracy i proś o próbkę. Bez, tzw. chemii nie ma sensu podpisywać umowy.

Iwolf

Posty: 21

 
Lepiej niech dziecko pozna fotografa przed sesją. U mnie maluszek wstydził się pana z aparatem, natomiast z panią nawiązał już dobry kontakt. Dużo zależy od pierwszego wrażenia. Tego nie da się raczej przeskoczyć.

vokalek

Posty: 18

 
Polecam panią Ewę Kuczyńską (ewagraphy.com). Poznałam ją przez znajomą. Zrobiliśmy naprawdę fajną sesję. Pani Ewa ma super podejście do dzieci i stawia na naturalność. Skorzystałam z wydruku niektórych zdjęć na płótnie i rozdałam jako prezent w najbliższej rodzinie. Super pamiątka :)

hihiotek

Posty: 39

 
Lepiej oceń na czym ci zależy. O wiele lepiej wyglądają zdjęcia reporterskie, naturalne, nie robione masowo. Warto też podpisać umowę, żeby nie było żadnych nieporozumień, co do jakości.

Schwalbaa

Posty: 33

 
Ja się wzorowałam na sesjach zagranicznych, sporo ujęć fajnych szukałam w sieci, a później z fotografem zrobiliśmy podobny plan. Dziecko musi uznać to za dobrą zabawę, żeby sesja się udała. Warto trochę rezerwy czasowej zaplanować, na nieprzewidziane okoliczności.

Dm3ye

Posty: 23

 
Lepiej planuj na sesję zdjęciową z dzieckiem cały dzień. Czasami czeka się na ujęcie bardzo długo. U mnie sesja trwała pięć godzin, a zapowiadano ją na zaledwie trzy. Oczywiście cena i tak za wszystko jednakowa. Ustalaj ją przed nawiązaniem ostatecznej współpracy.

Ślicznnne

Posty: 30

 
Warto zainwestować w zdjęcia ciążowe tutaj ewagraphy.com. Oglądałam długo bloga pani Ewy i w końcu podjęłam decyzję o współpracy. Jednym słowem strzał w dziesiątkę i super miły kontakt. Pani Ewa potrafi, co się rzadko zdarza wydobyć osobowość dzieciaczka :)

Szkolaa24

Posty: 15