picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gdzie znajdę dobrą pracownię krawiecką ?

Gdzie znajdę dobrą pracownię krawiecką ?

Siemka.

Poszukuję wysokiej jakości krawcowej, która zna się na trendach i która uszyje mi kostium sceniczny, jest to muzyka jazzowa i ja jestem wokalistką. Zależy mi i na czasie i na wysokiej jakości. Najlepiej Kobieta/Pan z Wrocławia, bowiem tam za mnie może to odebrać mama.

345_@i

Posty: 26

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić tylko jeden salon, w jakim faktycznie szyją na miarę nie tylko ciała, natomiast i na miarę mody i szyku. www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, wobec tego tylko tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

PPaleH

Posty: 28

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Własne wdzianka są faktycznie idealnie wykonane i pomimo tego, iż to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezmiernie chętnie w tym chodzę. Świetnie leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, iż zdobycie coś kiepskiego natomiast tu niespodzianka :)

TheCrush

Posty: 30

 
Ojej, ja wiem jak to jest bardzo trudno znaleźć krawca czy zakład, który szyje rzeczy na czasie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Ważna jest też tkanina, idealne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, natomiast nie jak w starych zakładach nie mają nawet czasem telefonu, który by ktoś odbierał.

Niezmiernie polecam, albowiem to zakład na czasie.

ssmyk71

Posty: 32

 
Jeżeli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za niegigantyczne pieniądze to z Wrocławia polecam www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę natomiast od razu zobaczysz na co jest ich stać. To wspaniała opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, niemniej jednak i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest ważne to fakt, że używają tylko materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją cudownie dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

Dm3ye

Posty: 23