picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Tanie szamba

Tanie szamba

Witam! Co możecie powiedzieć na temat pracy przydomowej oczyszczalni ścieków? Ponoć są one bezobsługowe i bezpieczne. Szukam info na temat firm, które sprzedają takie rozwiązania.

PucH2

Posty: 16

 
Mamy w planie montaż przydomowej oczyszczalni i właśnie zbieram opinie na temat producentów. Szczególnie zależy mi na wysokim bezpieczeństwie takich konstrukcji, żebyśmy się nie potruli...

Ryszardzik3

Posty: 29

 
Wahałem się, czy wybrać ekologiczne szambo, czy oczyszczalnię i w końcu stanęło na to drugie. Są niższe koszty utrzymania, ale nie zawsze. W niektórych sytuacjach, gdy odpadów jest mało, szambo jest lepszą opcją.

ciopix

Posty: 24

 
A mógłby ktoś napisać jak się korzysta z takiej przydomowej oczyszczalni?

Czy faktycznie o nic za bardzo nie trzeba dbać? Wystarczy przegląd raz na jakiś czas i system sam chodzi?

gregBard

Posty: 26

 
Ech, pamiętam czas jak musieliśmy korzystać z szamba, ale na szczęście mamy już podpięcie do głównego węzła...

Życie stało się prostsze ;))

Zydek

Posty: 37

 
Widziałem ostatnio podobny wątek i tam sporo osób narzekało, że teraz szamba poszły w górę, zresztą podobnie jak te przydomowe oczyszczalnie..ciekaw jestem ile w tym prawdy.

Boberek5

Posty: 28