picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Dobra firma mycie elewacji

Dobra firma mycie elewacji

Szukam i szukam, a znaleźć dalej nie mogę. Chodzi mi o firmę sprzątającą, dającą też przy okazji impregnację dachu. Czy znajdę pozytywny kontakt na Poznań?

PiSi

Posty: 28

 
Moim zdaniem nie tylko zwykły człowiek powinien zadbać o czystość własnego podwórka i domu. Widzicie, co się dzieje teraz w miastach? Jaki syf? Firmy czyszczące to musi być świetny biznes :)

illfounded21

Posty: 29

 
Kiedyś umyłem kostkę brukową, a później za dach się zabrałem. Ręka połamana po godzinie, a sprzątanie w ogóle mi nie szło. Postaw na fachowców i nawet się nie zastanawiaj.

GenialnyZolw

Posty: 29

 
Teraz utrzymanie dachów i elewacji w dobrym stanie, praktycznie przypominającym oryginalny to wyjście w stronę budowania wizerunku.

yancia

Posty: 31

 
Porównaj sobie wygląd budynku przed i po wykonaniu usług czyszczących. To zupełnie inna jakość. Wiele firm i osób prywatnych stosuje taką pomoc, żeby zwiększyć sugerowaną wartość nieruchomości. Sam się nad tym mocno zastanawiam.

Aleksandeeer

Posty: 20

 
Mnie najbardziej wkurza mech, a nigdy nie mogę sobie z nim sam poradzić. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Ja korzystam zawsze z firm sprzątających. Mało urlopu mam, żeby samemu załatwiać te sprawy, a w weekendy wolę odpoczywać ;)

hihiotek

Posty: 39