picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dezynfekcja dłoni na imprezach okolicznościowych

dezynfekcja dłoni na imprezach okolicznościowych

Szukam opinii o firmie MyCleanPoint i ich dozownikach reklamowych. Chciałbym postawić taki w swojej firmie.

ajhhopek

Posty: 27

 
Widziałem w hotelu ostatnio naścienny dozownik firmy MyCleanPoint z fajnym ekranem, na którym były ciekawe wizualizacje. Niezła sprawa, bo szybko czyścisz ręce i nie musisz ich wycierać. Same oszczędności dla firm i zadowolenie ludzi :)

Valfiewrno

Posty: 32

 
Dozownik plus pachnący żel do rąk i reklama to majstersztyk marketingowy. Zastosujesz w biurze, na targach, spotkaniach otwartych, konferencjach. Po prostu wszędzie. Mam dwa takie urządzenia w mniejszym i większym formacie. Praktycznie niezniszczalne.

Dobreee

Posty: 33

 
Bezdotykowe mycie nawet według przepisów Unii Europejskiej jest najbezpieczniejsze, dlatego takie urządzenie sprawdzi się idealnie, właściwie w każdej działalności.

yetisize

Posty: 26

 
W mycleanpoint.pl masz fajną ofertę, bo dają ekspozytory w formie dużej-pionowej, średnie do postawienia, np. na biurku oraz opcję mini zawieszaną na ścianie. Mam trzy egzemplarze. Jeden wisi w holu firmowym. Drugi zawsze pakuję do fury i na targi branżowe z nim jadę, a trzeci wita gości w poczekalni do sprzedawcy. Nie ma lepszej opcji teraz marketingowej, uwierz!

kimeeer

Posty: 40

 
Na każdym międzynarodowym targu ustawiają dozowniki z ładnie pachnącymi żelami, oczywiście format całkowicie bezdotykowy. Nie musisz na urządzeniu od razu wdrażać reklam. Nawet tablica informacyjna robi wrażenie. Wiem, że na mycleanpoint.pl mają do dyspozycji nawet opcje ekranów multimedialnych. Super sprawa. Ja zamierzam niedługo też zainwestować.

Felekkk2

Posty: 31