picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Szamba betonowe Otwock

Szamba betonowe Otwock

Jak radzicie sobie z instalacją szamb betonowych na swoich posesjach? Zatrudniacie kogoś, czy też sami wszystko wykonujecie?

Jakie są w ogóle koszty takiej operacji?

Zydek

Posty: 37

 
Dużo zależy od twojego zamysłu. Jak wybierzesz betonowe szambo to u producenta montaż wyjdzie taniej. Co mogę polecić ze stron internetowych? Częstokroć polecają szamba.pro, albowiem mają sieć w całej Polsce.

Na pewno transport tanio wychodzi, chociaż sam nie wiem. Musisz zadzwonić.

micko

Posty: 39

 
Ludzie zawsze myślą, że płacą za same szambo. Weź pod spostrzeżenie transport, montaż, wycenę, zbadanie terenu. To nie takie proste, jak się wydaje. Profesjonalny sprzęt mają w szamba.pro. U mnie się uwinęli błyskawicznie. Mam nawet podjazd do garażu, a z szambem pod nim nic się nie dzieje.

Zadzwoń to ci wszystko za free powiedzą, tak jak mi.

12Klaudi

Posty: 29

 
Mam od 3-ch lat szambo betonowe od szamba.pro. Mówili, iż mają serwis na gwarancji, a nawet gdyby coś się zepsuło po, to i tak wpadną obejrzeć, niemniej jednak ani razu jeszcze nie skorzystałem :)

bezi2

Posty: 43

 
Beton dobra rzecz, bo i nie cuchnie i trwała sprawa. Ja mam od paru lat szambo tego typu i wysoko sobie cenię. Nigdy się nie przytkało. Koszty eksploatacji też do ogarnięcia. Zniżki pojawią się szybko :P Nie ma tak faktycznie zbyt wielu klientów, bo prawie wszędzie są kanalizacje.

Ja tam wolę spokój na odludziu.

Qujek2

Posty: 28

 
Masz kilka opcji do wyboru. Szamba plastikowe, betonowe albo po prostu inwestycja w przydomową oczyszczalnię ścieków. Wszystkie motywy mają, jak zwyczajnie wady i zalety.

Ja bym proponował popytać sąsiadów i jak oni sobie z tematem radzą.

Babrusek

Posty: 40

 
Jak dla mnie opcja jest prosta.

Nie masz dostępu do kanalizacji, robisz szambo betonowe. Plastiki zostaw w spokoju. W kraju trudno o dobry produkt tej klasy. Masz dostęp do kanalizacji? Szambo nie będzie konieczne.

ZaNK3R

Posty: 22

 
Chcesz| niską cenę?

To jedynie szambo betonowe. Tworzywa sztuczne nie dość, iż droższe to i przecieki śmierdzące mają. Dopasuj wymiary, bowiem wówczas też oszczędzisz na eksploatacji. Polecam ogólnie firmy zajmujące się instalacją w twoich okolicach.

Mniej zabulisz za transport.

Pendrzeec

Posty: 30