picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kuchnie na wymiar, która firma ?

kuchnie na wymiar, która firma ?

Płyta meblowa, z jakiej robią kuchnie jest wytrzymała? W kuchni spor wilgoci, albowiem dużo gotujemy i chciałbym coś o tym wiedzieć. Nie chce płacić za meble, a potem tego żałować, albowiem mi zbyt długo nie wytrzymają.

Elumino56

Posty: 3

 
Kuchnią interesuje się moja żona i ona zamawiała ją w jakieś wyspecjalizowanej firmie. Dwa tygodnie same fronty dobijała. Mnie ten temat mało interesuje.

Edukacjon

Posty: 5

 
Wszystkie meble do domu zamawiamy na wymiar. Wtedy wiemy, iż wszystko jest dobrze dopasowane. Mam drobne mieszkanie i każdy centymetr się dla mnie liczy, wobec tego poszukujemy zawsze firmy do pomocy.

Marioleczka

Posty: 6

 
Dawniej brałem się sam za robienie mebli do kuchni, niemniej jednak schodzi się bardzo długo. Według mnie szkoda na to czasu. Lepiej pójść do firmy i niech oni się tym zajmą, bowiem mają w tym doświadczenie.

irecki67

Posty: 10

 
Robiłem sam kuchnie i wyszło mi o mnóstwo taniej. Mam troszkę wiedzy i sprzętu, dlatego mogłem sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nigdy tego nie robił to lepiej dać sobie spokój. Zakupicie materiały i je zniszczycie. Wiem, albowiem znajomy już tak raz przekombinował.

kuBawodzu

Posty: 19

 
Zamawiałem kuchnie na wymiar w Katowicach. Jest firma, która bardzo dobrze się na tym zna. Zapytam żony to napisze dokładne namiary na nich. Nie zajmowałem się tym sam, ale efekt końcowy był naprawdę super i dlatego ich polecam do takiej pracy.

Yuri20

Posty: 12

 
Najczęściej płaci się za metr kwadratowy kuchni, ale wszystko zależne jest od firmy. Ceny? Trudno je określić, bo są bardzo różne. Można zapłacić za kuchnie pięć tysięcy złotych, ale można zapłacić sto tysięcy złotych. Materiały mają wpływ na cenę końcową.

roudee

Posty: 32

 
Przeważnie płaci się za metr kwadratowy kuchni, niemniej jednak wszystko zależne jest od firmy. Ceny? Trudno je określić, bowiem są niesłychanie inne. Można zapłacić za kuchnie pięć tysięcy pln, niemniej jednak można zapłacić sto tysięcy pln. Materiały mają wpływ na cenę końcową.

090913123

Posty: 5

 
Meble są ogólnie drogie. Sama płyta kosztuje dużo pieniędzy, a do tego jeszcze trzeba wszystko docinać, robić otwory. Na cenę wpływ ma też projekt, zbieranie wymiarów i oczywiście montaż. To kompleksowa usługa i właśnie takiej firmy trzeba szukać. Samemu to można sobie szafkę na buty zrobić, a i to jest trudne.

gniduś34

Posty: 11

 
Zamawiałem kuchnie na wymiar w Katowicach w firmie https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Ta firma spełniła wszystkie moje oczekiwania i wymagania. Dla mnie super cena i jakość w jednym, zatem jeżeli ktoś szuka profesjonalistów to zachęcam.

PaweL

Posty: 8