picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

meble do gabinetu, jaka firma ?

meble do gabinetu, jaka firma ?

Witam. Może wpadły wam w oko jakieś naprawdę oryginalne meble biurowe? Planuję zmiany w swoim biurze i poszukuję czegoś naprawdę ekstra.

Czechu22

Posty: 1

 
Dwa lata temu kupowałem meble do gabinetu. Do tej pory je użytkuję i nie ma z nimi żadnych problemów. Są solidne, a jednocześnie bardzo eleganckie. Podsyłam link, żebyście sobie zobaczyli http://www.systemmeble.pl/www/meble_biurowe/#_. Pozdrawiam.

grudzin56

Posty: 8

 
Tylko za takie naprawdę ekstra, trzeba wiele zapłacić, a ja szukam czegoś ze średniej półki. Co sądzicie o takich meblach biurowych?Która jest jakość takich mebli? Za dwa lata przenosimy się do większego biura, więc teraz nie ma sensu inwestować w kosztowne meble.

Black_Riot

Posty: 5

 
Tylko za takie naprawdę ekstra, trzeba sporo zapłacić, a ja szukam czegoś ze średniej półki. Co sądzicie o takich meblach biurowych?Jaka jest jakość takich mebli? Za dwa lata przenosimy się do większego biura, więc teraz nie ma sensu inwestować w drogie meble.

Invar4

Posty: 17

 
Mnie też wybór mebli do open space spędza sen z powiek. Nie mam pojęcia, co wybrać. Jest tego tyle na rynku :( Stosownie to poszukuję czegoś solidnego. Liczy się dla mnie wybór na lata. Może coś podpowiecie?

bartek33

Posty: 8

 
A jaka firma wykonywała dla was projekt? Chętnie poznam, bo najlepsze oferty są z polecenia. Nie bardzo orientuję się w tych wszystkich materiałach, systemach itp. Ale owszem widziałem fajne meble do open space, tylko, że te niestety nie na nasz budżet. Może rzeczywiście zamówić meble na wymiar?

Merylker45

Posty: 5

 
Ja wolę skromnie. Nieduże biurko, funkcjonalny regał i mobilny kontenerek biurowy. Takie właśnie meble do open space wybrałam do biura i spotkały się z zadowoleniem pracowników. Są komfortowe w użytkowaniu i co ważne, są solidne, więc o następnych na razie nie muszę myśleć.

Pipek56

Posty: 3

 
Meble do open space są nadal bardzo popularne, ale widzę, że teraz raczej oddziela się poszczególne biurka ściankami. Coś takiego będę musiał kupić. Nie teraz, ale w niedalekiej przyszłości, dlatego jeśli polecacie jakieś konkretne meble tego typu, to czekam i z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

babyNON

Posty: 13

 
Ja bym poszedł w kierunku systemowych mebli biurowych. Można zamówić je również na wymiar. Możesz zlecić aranżację od a do z i wtedy nie głowisz się, czy meble się zmieszczą, czy będą dobrze wyglądały itd. My tak zrobiliśmy i nie żałujemy wyboru.

wersaczee

Posty: 8

 
Mnie też wybór mebli do open space spędza sen z powiek. Nie mam pojęcia, co wybrać. Jest tego tyle na rynku :( Właściwie to poszukuję czegoś solidnego. Liczy się dla mnie wybór na lata. Może coś podpowiecie?

Anno Domini

Posty: 7