picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kuchnie na wymiar Chorzów

Kuchnie na wymiar Chorzów

Jak waszym zdaniem warto zaprojektować kuchnię na wymiar, aby służyła bez problemu przez długie lata?

zenek744

Posty: 4

 
Uwierz, że kuchni idealnie dopasowanej w markecie zwykłym nie znajdziesz. Wielu próbowało, w tym ja, ale to po prostu strata czasu i często jakości. Lepiej od producenta bezpośrednio brać wszystko, przynajmniej podpowiedzą właściwie.

micko

Posty: 4

 
Połączenie w meblach szkła i metalu się fajnie sprawdza, bardzo wytrzymałe i proste w utrzymaniu czystości. Bardzo polecam podejść tak do sprawy. Fajnie też wypadają meble z jakimś ledowym, energooszczędnym oświetleniem.

roudee

Posty: 6

 
Najpierw zlecasz projekt i patrzysz, czy nie płacisz za usługi montażu, czy jakieś inne rzeczy. Dobrzy producenci za to nie wliczają, tylko robią.

pawel253

Posty: 6

 
Warto poszukać inspiracji też, bo masz fajne połączenia kolorystyczne. Kuchnia na kontrast kolorystyczny w wysokiej zabudowie spoko wypada. O fronty też zadbaj, sprawdź niezależnie wykonanie mebli. Można to zlecić za grosze właściwie.

Oct714

Posty: 10

 
Nawet nie masz pojęcia, ile teraz ciekawych rzeczy producenci mebli robią. Nawet z małą kuchnią można zaszaleć. Wystarczy, że podasz budżet, a oni przygotują wycenę, co się da zrobić.

Zdzichu

Posty: 6

 
Zapytaj, jak jest z serwisem. Producent mebli powinien chociaż raz przyjechać i bezpłatnie naprawić, jak coś będzie nie tak z dopasowaniem. Zdarza się rzadko, ale lepiej się upewnić.

Andzia

Posty: 3

 
Mają dużo przykładów realizacji kuchni na wymiar http://www.adolux-meble.pl/. U mnie jest wysoka zabudowa, wszystko na biało praktycznie z przejściem tła na brązowe delikatnie. Ogólnie wszystko w porządku działa. Meble były przygotowane do zabudowy sprzętów AGD, wszystko planowo i terminowo. Bardziej opłaca się u nich zamawiać, bo masz precyzyjny montaż, aspekt projektowy, pomiary, co chcesz. Za usługi dodatkowe nie płacisz, po prostu w pakiecie współpracy występują.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Możesz w szafki cargo zainwestować, bardzo się przydają. Masz też obrotowe, czy niestandardowe możliwości konfiguracji wyposażenia w środku takiej szafki, więc tym bardziej się zwiększa potencjał.

brzoza78

Posty: 14

 
Też uważam, że opieka serwisowa nad meblami się przyda. Ogólnie ceny pospadały w ostatnim roku, wiadomo, ale kontakt do dobrego producenta i tak warto sobie zapisać. Będzie niedługo powrót ludzi do zamówień, więc już przydałoby się rezerwować terminy.

labuh

Posty: 10