picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

sprawdź numer telefonu, jaki serwis ?

sprawdź numer telefonu, jaki serwis ?

Nie wiem jak sprawdzać niechciane numery telefonów, bo nie znam bazy, która zawiera ich bardzo dużo.

fertuś

Posty: 1

 
Mam rodzinę w UK, wobec tego muszę zawsze uważać. Można się rzeczywiście na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, lecz zaoszczędzimy wiele stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

TomekK

Posty: 5

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące pln. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Bienkus

Posty: 3

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj odszukacie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

TomekK

Posty: 3

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wówczas czy to ktoś niebezpieczny.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeżeli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, iż dostoi za to srogą karę są rzeczywiście bardzo spore.

TomekK

Posty: 2

 
Bez kłopotów można znaleźć dużo serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

namok

Posty: 3