picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Wsiąść do pociągu

Wsiąść do pociągu

Siemka. Grał ktoś może w Munchkin 3? Ja u znajomych w to pykałem i bardzo chcę sobie też taką gierkę kupić. Szukam taniego sklepu z takim asortymentem, polecicie jakiś adres?

abardyt

Posty: 18

 
Jeszcze na imprezie w grę planszową nie graliśmy, ale może być to w sumie ciekawy pomysł na jakieś urozmaicenie. Rozejrzę się za takimi imprezowymi tytułami, może coś fajnego się znajdzie. Dla mnie najlepszą grą towarzyską jest mafia, może kojarzy ktoś?

Klara323

Posty: 45

 
Moim zdaniem, warto pokazywać dzieciom takie planszówki. Dużo jest tytułów edukacyjnych, które z jednej strony bawią, z drugiej strony uczą. W ogóle dobrze mieć wpływ na to jak dzieci spędzają swój wolny czas, a nie puszczać ich samopas.

Herkuless

Posty: 24

 
Ostatnio mi siostra pokazywała jakąś grę planszową, którą kupiła ponoć na imprezę urodzinową:) Wypróbujemy ją za dwa tygodnie, zobaczymy jaka będzie zabawa :)

Łodzianek

Posty: 38

 
Ja to jestem karciarzem, zdecydowanie:) Od małego się uczyłem z rodzicami grać w kanastę, a teraz najchętniej gram z kolegami w brydża. Bardzo wymagająca rzecz, nawet trudniejsza niż szachy. Ale z drugiej strony ćwiczy pamięć bardzo mocno.

bezi2

Posty: 43

 
W tamtym miesiącu kupiłem kilka gier planszowych na zielonakostka.pl. Cenowo wydaje mi się, że dość przystępną mają ofertę. Teraz planuję kupić u nich Munchkin 3, bo słyszałem o tej grze dużo pozytywów.

miaziol

Posty: 38

 
Mam kilka starych gier planszowych w domu. W sumie to już antyki, może opchnę gdzieś na aukcji:)

Eleg234

Posty: 27

 
O jaa, gry planszowe :) Pół mojego dzieciństwa spędziłam nad takimi planszami :) Najbardziej lubiłam eurobiznes, to dopiero wciągało. Siedzieliśmy nad tym z kuzynkami całymi dniami:)

Oiles

Posty: 27

 
Powiem Ci, że bardzo dużo różnych gier planszowych, karcianych i kościanych można znaleźć na zielonakostka.pl. Sam u nich zamawiałem już kilka razy, między innymi – Wsiąść do pociągu, bardzo fajna rzecz:) Wciągająca!

hihiotek

Posty: 39