picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Czy ktoś słyszał o escape the room ?

Czy ktoś słyszał o escape the room ?

Witam. Mam pytanko o escape the room śląsk. Słyszałem, że jest w Gliwicach, czy tylko. Jeżeli możecie podzielić się swoimi wrażeniami, czy pożądane byłoby i w ogóle, gigantyczne dzięki. Pozdrawiam.

irecki67

Posty: 10

 
Musisz mieć otwarty umysł, musisz być inteligenty i przebiegły. Tylko wtedy uda Ci się dobrnąć do końca. Byłam we wszystkich z escape rooms i naprawdę wszystkim polecam. To nie to samo, co gierka na komputer.

GGregbard

Posty: 13

 
Na swój interes proponuję escape the room franczyza http://www.openthedoor.net.pl. Mam wielką ochotę na taki biznes. Wspaniała sprawa, samemu można się nieźle pobawić.

miko_poz

Posty: 13

 
Nie będę ukrywał, iż aby wszystko powiodło się w pokojach zagadek, w których będziecie i żeby się wydostać najważniejsza jest współpraca. Trzeba iść zgraną ekipką, jaka się zna i lubi. W przeciwnym razie trudno o sukces:) A tak generalnie to szczerze i gorąco polecam.

eserved

Posty: 16

 
Nasz gliwicki escape the room proponuje franczyzę. Zastanawiam się czy czasem nie skorzystać. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

Oct714

Posty: 12

 
Koniecznie trzeba tam być. Akurat my byliśmy w kopalni. To pokój zagadek, który zaproponował nam kolega. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, wobec tego polecam wam kochani oprócz kina czy piwka w pubie. Trzeba się nieźle nagłowić, lecz jest pote satysfakcja i to podobało mi się najniezwyklej.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, ale do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, że u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

wragler00

Posty: 16