picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gra ktoś przez przeglądarkę, ale gdzie ?

Gra ktoś przez przeglądarkę, ale gdzie ?

Witam, szukam w ostatnim czasie gry komputerowej, która wystarczyłaby mi na długi czas zabawy. Możecie mi coś polecić?

Jasiu560

Posty: 10

 
W pełni się z Tobą zgadzam i moim zdaniem tak jak piszesz gry przeglądarkowe są porządne jedynie na krótką chwilę. Osobiście zdecydowanie niezwyklej polecam Ci gry mmo w które również nie musisz się przesadnie angażować a dostarczają zdecydowanie więcej zabawy.

NoweOblicze

Posty: 30

 
Na Twoim miejscu nie wierzyłbym w mity na temat gier mmorpg i sam sprawdził jak prezentuje się sytuacja. Wcale nie jest tak że wymagają one tego, żeby spędzić w nich ogromną ilość czasu i bardzo mocno się im poświęcić.

mirekp2005

Posty: 13

 
Ja osobiście jeżeli chodzi o bazy gier przeglądarkowych korzystam ze strony: http://pingame.pl i jestem bardzo zadowolony ponieważ dostępnych jest naprawdę sporo gier i wszystkie dostarczają mnóstwa zabawy.

Nan3k

Posty: 15

 
Bez wątpienia, że gry mmorpg dostarczą Ci mnóstwa radości. Nadal są to fenomenalne produkcje, które umożliwiają znakomitą zabawę przez naprawdę bardzo długi czas i zdecydowanie polecam Ci granie w nie.

Ron

Posty: 32

 
W mojej opinii gry mmorpg praktycznie nigdy się nie zestarzeją i zawsze ludzie będą w nie grali. Nie wyobrażam sobie grać w inne gry niż mmo ponieważ to właśnie one dostarczają najwięcej zabawy i rozrywki. Osobiście w tego typu gry gram już od bardzo długiego czasu i między innymi dzięki nim poznałem masę osób z całego świata.

PaweL

Posty: 20